gyventojų aplikacija

Apie gyventojų aplikaciją

Sensoneo programėlė “Citizen App” – tai išmaniesiems telefonams skirta mobilioji programėlė, kuria naudodamiesi gyventojai gali matyti ir naudoti Sensoneo išmaniųjų jutiklių, matuojančių šiukšliadėžių užpildymo lygį, duomenis. Programėlė “Citizen App” informuoja žmones apie artimiausią tuščią šiukšliadėžę ir leidžia jiems atsakingiau šalinti atliekas, todėl tai yra puikus sprendimas tvariai miestų aplinkai.

Per programėlę realiuoju laiku pateikdami atsiliepimus gyventojai gali pranešti apie bet kokias problemas ir taip padėti sumažinti perpildytų ir netvarkingų šiukšliadėžių skaičių, kad miestas taptų ekologiškesnis, švaresnis ir be šiukšlių. Programėlė yra Sensoneo išmaniojo atliekų tvarkymo sprendimo dalis

Galimi įvairūs modeliai

Peržiūrėkite visas Sensoneo stebimas šiukšliadėžes visame pasaulyje. Priartinkite arba atitolinkite žemėlapį ir atraskite visas vietas, kuriose Sensoneo padeda išmaniesiems miestams ir įmonėms išmaniau tvarkyti atliekas. Ar jūsų regione yra Sensoneo stebimų atliekų konteinerių?

Raskite artimiausią laisvą atliekų konteinerį

Ieškote šiukšliadėžių šalia savo namų? Naudodami savo išmaniojo telefono GPS padėtį, mūsų žemėlapyje galite matyti visas netoliese esančias šiukšliadėžes. Ar žinojote, kad stiklo šiukšliadėžė yra tik už dviejų gatvių? Pradėkite rūšiuoti. Susidarykite geresnį vaizdą apie atliekų šalinimo galimybes netoli jūsų namų.

Pamatykite, kiek pilna šiukšliadėžė

Sensoneo jutikliai yra šiukšliadėžės viduje ir kelis kartus per dieną stebi pripildymo lygį. Be to, žinome, kokio tipo atliekoms skirta šiukšliadėžė. Taigi, atsidarę gyventojų programėlę ir spustelėję šalia esančios šiukšliadėžės parinktį, realiuoju laiku matysite duomenis apie tai, kiek užpildyta jūsų atliekų rūšiai skirta šiukšliadėžė, ir tada galėsite nuspręsti, ar jūsų šiukšlėms užteks vietos.

Atraskite trumpiausią maršrutą

Atraskite trumpiausią maršrutą iki šiukšlių konteinerio. Esate naujokas kaimynystėje? Nesijaudinkite. Integruota Sensoneo navigacijos paslauga iš Sygic (pirmaujančios neprisijungusios navigacijos programėlės) pateikia trumpiausią maršrutą iki šiukšlių konteinerio. Žemėlapyje raskite šiukšliadėžę, spustelėkite ją ir sekite maršrutą iki šiukšliadėžės.

Praneškite apie bet kokias problemas, susijusias su šiukšliadėže

Šiukšliadėžės gali būti pažeistos, perpildytos arba, kai kuriais retais atvejais, gyventojų programėlės duomenys gali būti neteisingi. Susidūrę su tokia situacija nufotografuokite ir praneškite apie bet kokias su konkrečia šiukšliadėže susijusias problemas. Operatorius bus informuotas apie pranešimą mūsų išmaniojoje atliekų tvarkymo sistemoje ir galės nedelsdamas imtis veiksmų.