Svetainės DARŽELIAMS IR MOKYKLOMS

Paprasčiau. Greičiau. Patikimiau.

Sukūrėme programinę įrangą “OneCode”, skirtą darželių bei mokyklų interneto svetainių kūrimui, palaikymui bei ypatingai lengvai valdomai svetainių informacijai. “OneCode” sistemos palaikomos svetainės atitinka visus ugdymo įstaigų svetainėms keliamus reikalavimus.

Mūsų paslaugos kainodara labai aiški: TIK 29 € per mėnesį ir jokių kitų papildomų mokesčių. Būdami mūsų klientu sutaupysite virš 100 € per metus už svetainės talpinimą serveryje, nes tai irgi įeina į paslaugos kainą. Taigi jokių papildomų išlaidų dėl svetainės talpinimo serveryje, SSL saugumo sertifikatų, svetainės priežiūros ar atnaujinimo – viskuo pasirūpinsime mes. Jūsų darbas ypatingai svarbus, leiskite Jums padėti.

Mūsų Klientų Atsiliepimai

Klaipėdos lopšelis-darželis „Sakalėlis“ nori padėkoti „Satvos projektai“, OneCode paslaugą darželiams ir mokykloms teikiančios įmonės direktoriui Vaidotui Valančiui už šiais metais mūsų įstaigai sukurtą naują internetinę svetainę https://sakalelis.lt/.
Esame labai patenkinti internetinės svetainės patogumu ir patrauklumu. Mūsų vartotojai buvo maloniai nustebinti ir patenkinti apsilankydami svetainėje. Patenkinti visi mūsų lūkesčiai, idėjos greitai ir operatyviai įgyvendintos, komunikabilus bendravimas ir bendradarbiavimas, operatyvi pagalba, konsultacijos, mokymai.

Rekomendavome bei rekomenduojame ir kitoms įstaigoms kreiptis į šią įmonę dėl teikiamų paslaugų kokybės. Tęskite pradėtą puikų darbą, linkime Jums sėkmės ateityje dar labiau tobulinant ir plėtojant svetainę!

Klaipėdos lopšelis-darželis „Sakalėlis“

Dėkojame Satvos projektai komandai už puikų internetinį puslapį https://siluvosgimnazija.lt/, už atidumą mūsų poreikiams. Profesionalumas, išsami konsultacinė pagalba, darbų atlikimas laiku-tai geras šios komandos bruožas. Labai džiaugiamės Satvos projektai komandos darbu.

Raseinių r. Šiluvos gimnazija

Mumis pasitiki šios ugdymo įstaigos: