užsakymų valdymas

Užsakymų valdymo programinė įranga “OneCode”

Programinė įranga “OneCode” yra skirta valdyti gaunamus užsakymus. Sistema gali būti sujungta su bet kokio tipo elektronine parduotuve ir visi užsakymai iš elektroninės parduotuvės automatiškai “įkrenta” į sistemą. Arba visi užsakymai gali būti suvedami tiesiai į “OneCode”.

Sistemą galima apjungti su sandėlio moduliu, apskaitos programa, taip pat pritaikyti unikalius sprendimus, aktualius konkrečiai įmonei.

 

$

Paprastas valdymas – kurdami programinę įrangą, stengėmės, jog ji būtų kuo paprasčiau valdoma nuo diegimo iki konfigūracijos ir naudojimo. Naudodamiesi ilgamete patirtimi, sukūrėmė itin paprastą ir patogią sąsają.

$

Visi užsakymai matomi vienoje vietoje, galima deleguoti skirtingiems gamybos padaliniams ir asmenims.

$

Paprastas diegimas – mūsų programinė įranga veikia web pagrindu, todėl jos nereikia įdiegti į kiekvieną papildomą darbo vietą. Lengvai prisijungsite iš bet kurios interneto prieigą turinčios vietos.

$

“OneCode” padeda valdyti tiekimo užsakymus, tokiu būdu užtikrinant nepertraukiamą gamybos procesą.

$

“OneCode” leidžia sukurti skirtingas roles, todėl atsakingi asmenys matys tik jiems aktualią informaciją ir užsakymo vykdymo statusus.

$

Transporto įmonės, įgyvendinančios produkto pristatymą, per savo paskyrą automatiškai gauna informaciją apie paruoštą siuntą, todėl gali greitai reaguoti. Apie pristatytą siuntą informuojami atsakingi asmenys.

$

Užsakymo įgyvenimo eigoje automatiškai generuojami visi su užsakymu susiję dokumentai.

$

Visa užsakymų istorija vienoje vietoje.